Lapitec

Lapitec

Lapitec 2560 1920 admin

Lapitec

כל מי שבירר פרטים בתקופה האחרונה בנוגע להחלפת משטח שיש או להתקנת משטח בדירה או בית העובדים תהליך שיפוץ בוודאי שמע לא מעט את השם Lapitec. מדובר בסוג שיש מתקדם במיוחד שפרץ לתודעה ממש לאחרונה ונחשב לסוג השיש המוביל, המתקדם, הנפוץ והמומלץ ביותר כיום. שיש זה תוכנן והומצא לראשונה באיטליה והוא ניחן בתכונות ומאפיינים שלא היו קיימים עד היום בשום סוג אחר של שיש. התכונה המרכזית היא היעדר נקבוביות זעירות בעובי המשטח, מה שהופך אותו לבלתי חדיר לנוזלים ובזכות כך גם לדוחה כתמים באופן מוחלט.

מעבר לתכונה מעולה זו – שיש Lapitec עמיד מפני שריטות או מכות קהות וניתן לעשות בו שימוש גם בתנאים קיצוניים של טמפרטורה או לחץ גבוהים במיוחד. זו הסיבה שניתן לראות את סוג השיש הזה בשימוש לא רק במטבחים או בבתים פרטיים אלא גם כחומר עמיד לחום גבוה במתקנים מסחריים או תעשייתיים. כמו את השיש הרגיל – גם שיש Lapitec מגיע במבחר אינסופי של דגמים, צבעים ודוגמאות וכך כל לקוח יכול לבחור בדיוק את הדגם שמתאים לו ולדרישות שלו.

אנשי מקצוע מתחום חידוש ועיצוב הבית ממליצים בשנים האחרונות על סוג שיש זה לכל שימוש – הן שימוש פנימי כמשטח עבודה במטבח הביתי או בחדר האמבטיה והן בשימוש חיצוני בתור חיפוי קיר העשוי משיש לבתים פרטיים או בניינים. שיש ה- Lapitec הולך ותופס נתח שוק גדול עם השנים ואין ספק שכיום כדאי ומומלץ להעדיף את השיש הזה על פני סוגי שיש אחרים. אנשים רבים המבצעים שיפוץ במטבח שלהם כבר הבינו שאם הם מחפשים משטח שיש שלא יצטרכו להחליף לעולם – זה הסוג שהם מחפשים ומתאים להם.

כיום ישנן נקודות מכירה רבות לשיש ה- Lapitec וכאשר מגיעים אל יצרן כדאי לברר איתו מראש האם ניתן להזמין דרכו שיש מסוג זה. חשוב לפנות אל ספק המייבא את השיש מאיטליה ויוכל גם לספק עבודה מעולה וגם לסייע במידת הצורך לאחר ההתקנה. כך אפשר להיות בטוחים שהשיש הוא מקורי ואמיתי.